Támogatás

Támogasd a környezetvédelmi munkánk fennmaradását és csatlakozz a támogatóink köréhez.

Anyagi támogatás

Az alapítványunk tevékenységét már több különböző díjjal, jelölésekkel díjazták. Annak ellenére, hogy mindössze 3 éves múltra tekint vissza szervezetünk, a JÖN!

Banki átutalás:

Név: JÖN Alapítvány (Budapest) Számlaszám: 16200151-18537255  - Magnet Magyar Közösségi Bank Zrt. IBAN: HU59 16200151-18537255-00000000

Tárgyi támogatás

– lebomló szemetes zsákokkal,
– steril újrahasználható kesztyűkkel,
– oktatás és konferenciák részére oktatói teremmel,
– elektromos autóval;
– irodahelyiséggel;
– „roadshow” jellegű társadalmi értékformáló programokhoz környezetvédelemhez kapcsolódó játékokkal,

– hazai programokon való részvételhez kedvezményes utazási és ellátási lehetőséggel,
– nem könnyen romlandó étellel és ásványvízzel a rendezvényeinkhez.

További részletek: tárgyi adomány felajánlás

Feliratkozom a JÖN szervezet zöld hírlevelére, hogy értesüljek a szervezet edukációs kampányairól, eseményeiről, önkéntesi lehetőségeiről és mire költik a támogatásom.

”Számunkra az aktív, konstruktív környezetvédelem az első!“

Eddig több ezer tonna hulladék felszámolásában működtünk közre vagy szerveztünk több száz fős szemétszedési akciókat és váltunk Magyarország legaktívabb környezetmegóvó szervezetévé. Az évszakos szemléletformáló kampányaink, eseményeink és publikációink kapcsán rendszeres szerepelők vagyunk a magyarországi médiában. Az eddig elért eredményeinket rangos díjakkal jutalmazták.

Széles körben elismert

Mindez köszönhető annak, hogy lehetőséget biztosítunk az emberek számára, hogy tehessenek a környezetünk megóvása érdekében, a Földért:

– rendszeres rendezvények;

– évszakos szemléletformáló kampányok;

– új XXI. századi megoldások;

– digitalizáció.

JÖN Alapítvány céljai

Aktív környezetvédelem

A JÖN Alapítvány Magyarország egyik legújabb környezetvédelmi szervezete. Célja a környezetvédelem népszerűsítése a XXI. század eszközeivel.

Lakosság aktivizálása

“Hulladékvadász – a legapróbb önkéntes” képében, ezt bizonyítja a sok ezer bejelentés, illetve országosan megrendezésre kerülő eseményeink népszerűsége.

Mit támogatsz, ha minket támogatsz?

– Faültetési akciók szervezését: JÖN faültetési nagyköveti program, lakossági és céges faültetés;

– legsikeresebb hazai szemléletformáló kampányokat: Cigicsikkmentes kihívás, Csomagolásmentes május, Ne égess, komposztálj!;

– szemétszedési akciók megrendezését: Dunamentő kaland, Trashtag, Teszedd, Cigicsikkszedő versenyek;

– Hulladékvadász mozgalom fennmaradását: a lakosság aktivizálására és az illegális hulladéklerakatok eltüntetésére;

– és nem utolsó sorban az egészséges, tisztább és környezettudatos Magyarországot.

Adományokkal a népszerű honlapjaink fennmaradása is támogatható.

Hulladekvadasz.hu

Szemetszedes.hu

Támogatás hatalmas segítség nekünk,
    köszönjük!

Szeretnél még többet megtudni a JÖN Alapítvány munkájáról?

Töltsd le rólunk szóló, részletes prezentációnkat.
    Támogasd a Hulladekvadasz.hu fennmaradását és a köré kiépült hulladékvadász mozgalmat.

A hulladekvadasz.hu -ra közel 5 év alatt több mint 5000 bejelentés érkezett, ebből közel 3000 megtisztításra került. Az új platformon a zeewa.io-n 3 év alatt 4000 projekt került regisztrálásra!

Szemléletformáló rovataink cikkei több ezer emberhez jutottak el.

Külön kiemelnénk itt a Háztartásom hulladék nélkül és a Kreatív Hobbik rovatainkat.

Egyfajta tolmács vagyunk a lakosság és az illetékes szervek közt.

Folyamatosan a médiában szereplünk bejelentéseink, cikkeink, tényfeltáró anyagainkkal.

Segítsd, hogy folytathassuk általa környezetmegmentő tevékenységünket.

Támogasd a szemetszedes.hu és a zeewa.io fejlesztését, szemétszedési akciók szervezését, a lakosság aktivizálását a környezetünk megtisztítása érdekében.

Vedd kezedbe környezeted megmentésének a sorsát, regisztrálj, vagy küld be a szemétszedési akciód leírását, időpontját, helyszínét és mi segítünk eseményed népszerűsítésében.

A legtöbb esetben megvan a lakosság részéről a hajlandóság szemétszedések szervezésére, de legtöbb esetben nincs kivel, vagy nincs aki segítsen. Ebben szeretnénk segítséget nyújtani a szemetszedes.hu – Takarítsuk ki együtt Magyarországot! ás a zeewa.io honlapjainkkal.

A honlapokon az alábbi eseményeket tudod megszervezni:

– Hagyományos szemétszedés

Cigicsikkszedő verseny

– Mágnes horgászat

– Közterületi objektumok felújítása (például: padfestés)

– Plogging – szemétszedő kocogás