Tesco áruházak, ahol a JÖN Alapítványra tudsz szavazni

Tesco áruházak helyszíneit bemutató térképünk segítségével könnyen megtalálhatod azt a helyet, ahol a Jövő Öko-Nemzedéke Alapítványra tudsz szavazni.

MInt már bizonyára értesültetek a JÖN Alapítványunk részt vesz a Tesco közösségi pályázaton, aminek elnyerésével az általunk üzemeltetet Hulladékvadász.hu androidos applikációjának a fejlesztését szeretnénk finanszírozni. A nyeremény összértéke 400 000 forint.

Az alábbi térképen láthatod azon Tesco áruházak pontos helyszíneit, ahova szavazatodat leadhatod a pályázatunkra. Előre is köszönjük.

[wpgmza id=”1″]

A Jövő Öko-Nemzedéke Alapítványra a térképen és a felsorolásban látható helyeken lehet szavazni a kijelült Tesco áruházakban:

Dunakeszi helyszínek:
Dunakeszi Fóti út 120.,
Dunakeszi Fő út 190.,

Budapesti XIV. kerület, Zugló:
Budapest Pillangó u. 15., – Fogarasi úti Tesco
Budapest Erzsébet Királyné u. 125.,
Budapest Nagy Lajos király útja 75.,
Budapest Thököly út 151.

Budapest VIII. kerület, Józsefváros:
Budapest Kerepesi u. 9-11., – Aréna Pláza

Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest Béke út 13-19.,
Budapest Reitter Ferenc u. 132.,
Budapest Gács u. 3.,

Budapest XV. kerület
Budapest Hubay Jenő tér 6.,
Budapest Szentmihalyi út 131., – Pólus Center

Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest Garam u. 3.,

Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály
Budapest Rákosi u. 142-146.,

Budapest IX. kerület, Ferencváros
Budapest Thaly Kálmán út 46-48.,

A Tesco közösségi pályázat szavazási állását ide kattintva lehet követni. A hulladékvadász országos mozgalunkról itt tudsz tájékozodni.

A Hulladékvadász applikációjának jelenlegi fejlesztésre váró verzióját töb mint 400-an töltötték le a Google Playről.

A JÖN Alapítvány által fejlesztett hulladékvadász applikáció jelenlegi verzióját a Google Play áruházból ide kattintva lehet megtekinteni, kipróbálni.

Kérünk mindenkit, aki teheti a Tesco áruházak helyszínein minél többször szavazon a Jövő Öko-Nemzedéke Alapítványának a pályázatára. Minden szavazat fontos.

Tags: