Zöldülj otthon Fórum

A hely, ahol kérdéseit megválaszolásra kerülnek!

Kertészkedés, energiatudatosság, hulladékmentesség!

A koronavírus okozta világjárvány miatt az emberek többsége az otthonaik falai közé kényszerült. Ennek ellenére mi úgy gondoljuk ez egy remek alkalom a tanulásra. A járvány idejére a környezetvédelmi szervezetünk edukációs anyagokkal, online eseményekkel segíti a környezetbarát életmód könnyed elsajátítását. Csatlakozz hozzánk!

Kérdezz és mi segítünk!

#zöldüljotthon közösségi csoport

A facebookon létrehoztunk egy közösségi csoportot, ahova bárki beléphet és a környezetbarát életmód elsajátításával kapcsolatban ismeretanyagokat szerezhet vagy megoszthatja egyéni sikereit másokkal. Úgy gondoljuk, hogy ez is csak együtt sikerülhet.

Edukációs kampány idején megjelent cikkek

Szebenyi Péter, JÖN környezetvédelmi nagykövet cikkei:
Tóth Andi, zero waste szakértő Markó-Valentyik Anna, JÖN Környezetvédelmi nagykövet publikációi:

Ne hagyd a NAV-nál az 1%-odat!

Van 1 %-od a környezetünk megóvására? A Jövő Öko-Nemzedéke (JÖN) Alapítványunk  most első alkalommal, 2020-tól tudja gyűjteni a magyar állampolgárok adófelajánlását.

Név: Jövő Öko-Nemzedéke Alapítvány
Adószám: 18903221-2-41

Többek közt a nekünk felajánlott adó 1%-ot felhasználjuk:
– faültetési akciókra;
– szennyezett területek rendbehozatalára;
– szemétszedési akciókra;
– edukációs programokra;
– szemléletformáló kampányokra.

A környezetvédelmi tevékenységeink támogatási módjai / Köszönjük!

Anyagi támogatással támogasd tevékenységeinket:

Banki átutalással és paypalen keresztül támogathatod a szemétszedések szervezésével és népszerűsítésével foglalkozó honlapunkat.

– JÖN Alapítvány (Budapest)
Számlaszám: 16200151-18537255  – Magnet Magyar Közösségi Bank Zrt.
IBAN: HU59 16200151-18537255-00000000

Támogatási lehetőség Paypal-en keresztül

Tárgyi eszközzel is támogathatod a munkánkat:

– steril szemetes zsákokkal,
– steril gumikesztyűkkel,
– oktatás és konferenciák részére oktatói teremmel,
– „roadshow” jellegű társadalmi értékformáló programokhoz környezetvédelemhez kapcsolódó játékokkal,
– hazai programokon való részvételhez kedvezményes utazási és ellátási lehetőséggel,
– nem könnyen romlandó étellel és ásványvízzel a rendezvényeinkhez.

Elérhetőségek

További információért az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni:  +36/70 77 33 056, illetve a kapcsolati űrlapunk kitöltésével email formájában az alábbi linken ide kattintva tehetik fel kérdéseiket.