Zöld közösség létrehozása

Összetartó zöld közösség nélkül nincs környezetvédelem!

A Jövő Öko-Nemzedéke (JÖN) Alapítványunk lehetőséget biztosít tenni akaró és tevő honfitársainknak, hogy településükön a környezetünk megóvásáért zöld közösségeket hozhassanak létre.

”Szavak helyett tettek!“

Mindig is egy olyan környezetvédelemmel foglalkozó szervezetet akartunk, ami rendszeres programokkal, eseményekkel és folyamatos lehetőségekkel ösztönzi az embereket a környezetünk megóvására. Minderre kiváló például szolgál a Hulladékvadász mozgalom vagy a sikeres faültetési és szemétszedési akcióink, amiket országosan rendezünk.

dunamentő-kaland-2018

Zöld közösségben az erő!

Úgy gondoljuk, hogy itt az idő szintet lépni és helyi zöld közösségeket létrehozni, hogy az ország minden pontján csoportosuljanak az önkéntesek a környezetünk megóvása érdekében.

Ha Ti is a tettek mezejére szeretnétek lépni, akkor csatlakozzatok hozzánk, a JÖN közösségéhez! Mi mindenben segítünk.

Zöld közösség létrehozásának lépései

Jelentkezel hozzánk Jönkéntesnek

A környezetvédelmi szervezetünk szerteágazó tevékenységének az ellátásához önkéntesek jelentkezését várjuk. Célunk az emberek aktivizálása, ami nélkületek nem sikerülhet.

Hozd létre helyi zöld közösséged

A budapesti központtal rendelkező szervezetünk vidéki településeken helyi JÖN közösségeket hoz létre környezetért tenni akaró közösségek létrehozása érdekében.

Nevelés oktatás

JÖN képzések a helyi zöld közösség részére

JÖN képzések, ahol tanulhatsz és JÖN csapatépítők, ahol az önkéntes munka mellett jobban megismerjük egymást, csapattá, közösségé alakulunk.

Szeretnél még többet megtudni a JÖN Alapítvány munkájáról?

Töltsd le rólunk szóló, részletes prezentációnkat.

Eredményeink

Illegális hulladék bejelentés
Megtisztított bejelentés
Szemléletformáló cikkek
esemény
Közösségi szemétszedés
esemény
Céges csapatépítő szemétszedés
önkéntes
Becsült szám
köbméter
Összeszedett szemét

Zöld közösség - jelentkezési űrlap

A környezetvédelmi tevékenységeink támogatási módjai / Köszönjük!

Anyagi támogatással támogasd tevékenységeinket:

Banki átutalással és paypalen keresztül támogathatod a szemétszedések szervezésével és népszerűsítésével foglalkozó honlapunkat.

– JÖN Alapítvány (Budapest)
    Számlaszám: 16200151-18537255  – Magnet Magyar Közösségi Bank Zrt.
    IBAN: HU59 16200151-18537255-00000000

Támogatási lehetőség Paypal-en keresztül

[wpedon id=1209]

Tárgyi eszközzel is támogathatód a munkánkat:

– lebomló szemeteszsákokkal,
    – újrahasználható kesztyűkkel,
    – oktatás és konferenciák részére oktatói teremmel,
    – „roadshow” jellegű társadalmi értékformáló programokhoz környezetvédelemhez kapcsolódó játékokkal,
    – hazai programokon való részvételhez kedvezményes utazási és ellátási lehetőséggel,
    – nem könnyen romlandó étellel és ásványvízzel a rendezvényeinkhez.

Elérhetőségek

További információért az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni:  +36/70 77 33 056, illetve a kapcsolati űrlapunk kitöltésével email formájában az alábbi linken ide kattintva tehetik fel kérdéseiket.