Rólunk

Rólunk – Jövő Öko-Nemzedéke Alapítvány (röviden JÖN Alapítvány) egy 2017 májusában bejegyzett környezetvédelmi alapítvány. Teljesen független és semmileges önkéntes szerveződés.

Az országosan ismert hulladékvadász.hu szerkesztősége és csapata által bejegyzett nonprofit alapítvány.  Az oldal környezetvédelem legújabb zászlóshajója a mai magyarországi vizeken. Tevékenységi körei túlnyomórész internet segítségével napi rendszerességgel végzi.

Többek közt az alapítvány tulajdonát képezi a hulladékvadász.hu és a tisztogatok.hu, amiknek egyben az üzemeltetője is.

Hulladékvadász.hu – Hulladék témájú hírportál

Egy olyan közösségi, bejelentő oldal, amely összefogja a környezettudatos embereket az illegális hulladéklerakás megakadályozására, felszámolására. Továbbá segítve ezzel az aktuális önkormányzatok munkáját.

Tisztogatok.hu – A közösségek ereje

Tisztogatók – a közösségek ereje! Az oldalunk olyan közösségi felület, ahol emberek önszerveződését, tenni akarását mutatjuk be, hogy vannak olyan közösségek, akik időt, energiát nem spórolva kepések tenni környezetükért.

Rólunk

Az alapítvánnyal az alábbi linken, ide kattintva lehet felvenni a kapcsolatot.

Legyen élhetőbb, tisztább és környezettudatosabb Magyarország!