Rendezvényszervezést vállalunk!

Referenciák

Előadás

A JÖN Alapítvány szakértői gyakorlott előadók, akik mögött szakmai workshopok, kerekasztal-beszélgetések és egyéb oktatási előadási gyakorlat áll.

Rendezvény

A JÖN Alapítvány csapatának több éves gyakorlata van rendezvényszervezésben, lebonyolításban. Korábbi partnereink közt szerepel a Főkert Nonprofit Zrt., az FKF Nonprofit Zrt. is.

Előadásokat az alábbi témákban vállalunk

Háztartásom hulladék nélkül
Az előadás célja, hogy bemutassa, hogy hogyan vezessük minél kevesebb hulladékkal háztartásunkat. A téma szakértője, Tóth Andi, a Háztartásom hulladék nélkül blog, rovat háziasszonya.

Környezetvédelmi előadás
Témái: hogyan csökkentsük a környezeti terhelésünket, hogyan legyünk környezettudatosak.

Kreatív újrahasznosítás
Újrahasznosítási trükkök, kreatív alkotói workshopok, tanácsok. A téma szakértője, Szabó Henrietta, a Kreatív Hobbik csoport vezetője és a JÖN Alapítvány kreatív újrahasznosítási szakértője.

További előadási témáink
– szelektív hulladékgyűjtés
– komposztálás
– hulladékvadászat
– önkéntesség

Rendezvényszervezés

A családosok, de leginkább a gyerekek imádták az egyedi programjainkat. / Fotó: hulladekvadasz.hu

A szervezetünk az alábbi rendezvények szervezését vállalja

Rendezvényekre való kitelepülés külön sátorral, programokkal
Igény szerint gyerekprogramok, kreatív sarok.

Csapatépítést segítő rendezvényeink

Öko – sportesemények
Plogging – szemétszedő kocogások.

Céges és szervezeti szemétszedések szervezése
A rendezvény engedélyeztetésétől kezdve, zsákok kesztyűk beszerzésén át a hulladékelszállításáig mindent mi szervezünk.

Ültess fát
Teljes körű szakmai felkészültséggel faültetési rendezvények szervezését, lebonyolítását vállaljuk cégek részére.

Az űrlap kitöltésével tudod felvenni velünk a kapcsolatot.