JÖN közösség, ahol sosem vagy egyedül!

Összetartó közösség nélkül nincs környezetvédelem!

A Jövő Öko-Nemzedéke (JÖN) Alapítványunk rendszeres edukációs kampányok és események mellett egy összetartó, környezetért tenni akaró közösséget szervez, ahol egyénenként és külön-külön is lehet érvényesülni.

”Szavak helyett tettek!“

Mindig is egy olyan környezetvédelemmel foglalkozó szervezetet akartunk, ami rendszeres programokkal, eseményekkel és folyamatos lehetőségekkel ösztönzi az embereket a környezetünk megóvására.

Ha Te is a tettek mezejére szeretnél lépni csatlakozz hozzánk!

JÖNkénteseknek szóló programok

jön-képzések

Képzések

A környezetvédelmi szervezetünk szerteágazó tevékenységének az ellátásához önkéntesek jelentkezését várja. Az adott feladatok ellátása érdekében mindenkit ingyenes képzésben részesítünk.

Helyi közösségek

A budapesti központtal rendelkező szervezetünk vidéki településeken helyi JÖN közösségeket hoz létre környezetért tenni akaró honfitársaink összefogása érdekében, ahova folyamatosan várjuk a jelentkezőket.

Csapatépítők

A szervezetünk rendszeresen szervez csapatépítő programokat, ahol az önkéntes munka mellett jobban megismerjük egymást, csapattá, közösségé alakulunk: kirándulások, bulik, tea vagy kávé melletti jó beszélgetések, akár online is.

Szeretnél még többet megtudni a JÖN Alapítvány munkájáról?

Töltsd le rólunk szóló, részletes prezentációnkat.

Eredményeink

Illegális hulladék bejelentés
Megtisztított bejelentés
Szemléletformáló cikkek
esemény
Közösségi szemétszedés
esemény
Céges csapatépítő szemétszedés
önkéntes
Becsült szám
köbméter
Összeszedett szemét

Csatlakozz hozzánk!

A környezetvédelmi tevékenységeink támogatási módjai / Köszönjük!

Anyagi támogatással támogasd tevékenységeinket:

Banki átutalással és paypalen keresztül támogathatod a szemétszedések szervezésével és népszerűsítésével foglalkozó honlapunkat.

– JÖN Alapítvány (Budapest)
Számlaszám: 16200151-18537255  – Magnet Magyar Közösségi Bank Zrt.
IBAN: HU59 16200151-18537255-00000000

Támogatási lehetőség Paypal-en keresztül

Tárgyi eszközzel is támogathatod a munkánkat:

– lebomló szemeteszsákokkal,
– újrahasználható kesztyűkkel,
– oktatás és konferenciák részére oktatói teremmel,
– „roadshow” jellegű társadalmi értékformáló programokhoz környezetvédelemhez kapcsolódó játékokkal,
– hazai programokon való részvételhez kedvezményes utazási és ellátási lehetőséggel,
– nem könnyen romlandó étellel és ásványvízzel a rendezvényeinkhez.

Elérhetőségek

További információért az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni:  +36/70 77 33 056, illetve a kapcsolati űrlapunk kitöltésével email formájában az alábbi linken ide kattintva tehetik fel kérdéseiket.