Szemétszedés.hu – Takarítsuk ki együtt Magyarországot!

A szemétszedés.hu – Takarítsuk ki együtt Magyarországot! honlap elindításával a JÖN Alapítvány lehetőséget ad arra, hogy mindenki kivehesse a részét környezetünk megtisztításában.

A honlapon lehetőséget biztosítunk a lakosság és a cégek részére szemétszedések szervezésére, hirdetésére, megrendezésére.

A legtöbb esetben megvan a lakosság részéről a hajlandóság szemétszedések szervezésére, de sok esetben nincs kivel, vagy nincs aki segítsen. Ebben szeretnénk segítséget nyújtani a szemetszedes.hu – Takarítsuk ki együtt Magyarországot! honlapunkkal.

Miben nyújt segítséget a honlap?

• szemétszedési akciók szervezésében,
  • szemétszedési akciókhoz való csatlakozáshoz,
  • kapcsolatfelvétel az illetékes hatóságokkal a szemétszedésekkel kapcsolatban,
  • tárgyi eszközök: kesztyűk, zsákok biztosítása,
  • ingyenes reklámfelületként szemétszedési akciók népszerűsítésére
  • közösségteremtésre,
  • cégek részére szemétszedési akciók szervezésére.

A környezetvédelmet fontosnak érző cégek részére többféle csomag lehetőséget biztosítunk, a tanácsadástól egészen a szemétszedés teljes lebonyolításáig.

A szemétszedés honlapjának felépítése

• regisztrációs felület a szervezőknek, eseményen résztvevőknek,
  • szemétszedési térkép,
  • facebookkal szorosan összekapcsolva (pl.: facebook esemény),
  • regisztrált tagok részvételének regisztrálása, ezáltal rangsorolása.
  • szemétszedésekkel kapcsolatos tippek, trükkök
  • szemétszedési kisokos,
  • céges megrendelés esetén szemétszedések szervezése.

A honlapon létrehozott szemétszedési események jóváhagyása adminisztrátorok segítségével kerülnek publikálása. A szemétszedő akció főszervezője az a regisztrált személy, aki névvel és saját felelőssége tudatában rendezi meg a szemétszedést, előre megírt forgatókönyv szerint.

Szemétszedést szerveznél? Mi segítünk!

• Ha tudod hol akarsz szemétszedési akciót szervezni kattints ide!
  • Ha szemetet szednél, de lövésed sincs, hogy hol van szemétdomb, akkor ajánljuk figyelmedbe a Hulladékvadászok Nagy-térképét. Ez a térkép Magyarország legnagyobb nyilvános illegális hulladéklerakási adatbázisa is egyben, amit itt tudsz megtekinteni.

Támogatnád a szemétszedés.hu működését, akkor az alábbi lehetőségekből tudsz választani vagy a „Támogatás” menüpontunkban

• Banki átutalással
    JÖN Alapítvány (Budapest)
    –
    Számlaszám: 16200151-18537255  – Magnet Magyar Közösségi Bank Zrt.
    –
    IBAN: HU59 16200151-18537255-00000000
  • Paypalen keresztül

• Tárgyi eszközökkel: kesztyűk, zsákok adományozásával. Továbbá szemétszedéshez használatos ruhák készítésével.

Most már nem lehet kifogás arra, hogy miért ne szervezz szemétszedést. Mi az oldal szerkesztői, a JÖN Alapítvány csapata több éves tapasztalatunkkal az év 365 napjában rendelkezésetekre állunk. Rajtunk nem múlik.

Szemétszedés.hu – Takarítsuk ki együtt Magyarországot!