Plogging a JÖN szervezésében

Plogging – szemétszedő kocogást rendezünk a Főkert Zrt., a Tedd meg MAgadért! – Környezettudatos családi- és sportnap eseményén.

Az alapítványunk büszke arra, hogy Főkert Zrt nagyszabású rendezvényén részt vehetünk és 2018-ban Magyarországot is elérő ploggingot.

Plogging a JÖN szervezésében

A környezetvédelmet a sporttal ötvöző szemétszedő kocogás népszerűsítésébe kezd a hulladekvadasz.hu üzemeltetője, a JÖN Alapítvány. Az eseményt 2018. június 2-án rendezik meg, amelyen a részvétel teljesen ingyenes.

Manapság a plogging nemzetközi elnevezése az olyan szemétszedő tevékenységnek, amit futás vagy kocogás közben végeznek.

A rendezvény szervezését és lebonyolítását a JÖN Alapítványunk biztosítja és ebben partnere, a Főkert Zrt., aki a szemétszedéshez használatos zsákokat, kesztyűket és az alapítvány számára egy külön sátorhelyszínt biztosít.

Az esemény tematikája

• Az eseményen való részvétel teljesen ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
  • A regisztráció délelőtt 10:00-tól délután 16:00-ig lehetséges a JÖN Alapítvány sátránál.
  • Minden regisztrált jelentkező munkavédelmi oktatásban részesül a szemétgyűjtéssel és annak kockázataival kapcsolatban.
  • Az oktatás végeztével minden részvevő aláírja, hogy saját felelősségre vesz részt az eseményen.
  • A szemétszedő futás kijelölt útvonalon történik.
  • A legjobb ploggingerek díjazásban részesülnek, a JÖN Alapítvány és a Főkert. Zrt. részéről.

Részletek a folyamatosan frissülő facebook eseményben, amelyhez ide kattintva lehet csatlakozni. Továbbá az ország legnagyobb plogging közösségéhez, a Plogging Hungaryhoz itt.

A plogging szemétszedő kocogás eseményére minden környezet-és sportkedvelőt szeretettel várunk

Ha tudni szeretnéd, hogy pontosan mi is ez a szemétszedő kocogás, akkor a tevékenységről szóló bemutatócikkünkben tájékozódhatsz róla.

A Tedd meg MAgadért! – Környezettudatos családi- és sportnap részletes programját ide kattintva tekinthető meg.