Referenciák

Szemléletformáló előadás

A JÖN Alapítvány szakértői gyakorlott előadók, akik mögött szakmai workshopok, kerekasztal-beszélgetések és egyéb oktatási előadási gyakorlat áll.

Rendezvény

A JÖN Alapítvány csapatának több éves gyakorlata van rendezvényszervezésben, lebonyolításban. Korábbi partnereink közt szerepel az Fgsz Zrt., FOX televízió csatorna, Főkert Nonprofit Zrt., FKF Nonprofit Zrt. is.

Előadásokat az alábbi témákban vállalunk

Háztartásom hulladék nélkül
Az előadás célja, hogy bemutassa, hogy hogyan vezessük minél kevesebb hulladékkal háztartásunkat. A téma szakértője, Tóth Andi, a Háztartásom hulladék nélkül blog, rovat háziasszonya.

Környezetvédelmi előadás
Témái: hogyan csökkentsük a környezeti terhelésünket, hogyan legyünk környezettudatosak.

Kreatív újrahasznosítás
Újrahasznosítási trükkök, kreatív alkotói workshopok, tanácsok. A téma szakértője, Szabó Henrietta, a Kreatív Hobbik csoport vezetője és a JÖN Alapítvány kreatív újrahasznosítási szakértője.

További előadási témáink
– szelektív hulladékgyűjtés
– komposztálás
– hulladékvadászat
– önkéntesség

Rendezvényszervezés

A családosok, de leginkább a gyerekek imádták az egyedi programjainkat. / Fotó: hulladekvadasz.hu

A szervezetünk az alábbi rendezvények szervezését vállalja

Rendezvényekre való kitelepülés külön sátorral, programokkal
Igény szerint gyerekprogramok, kreatív sarok.

Csapatépítést segítő rendezvényeink

Öko – sportesemények
Plogging – szemétszedő kocogások.

Céges és szervezeti szemétszedések szervezése
A rendezvény engedélyeztetésétől kezdve, zsákok kesztyűk beszerzésén át a hulladékelszállításáig mindent mi szervezünk.

Céges faültetés csapatépítő jelleggel
Teljes körű szakmai felkészültséggel faültetési rendezvények szervezését, lebonyolítását vállaljuk cégek részére, részletek itt.

Az űrlap kitöltésével tudod felvenni velünk a kapcsolatot.