Blog Image

Legígéretesebb új szervezet kategória jelöltje, a JÖN Alapítvány

A legígéretesebb új szervezet kategória jelöltje, a JÖN Alapítvány a Civil Díj 2018 eseményén. A rendezvény 2018. április 17. rendezik meg, amin minden kiderül.

A Jövő Öko-Nemzedéke Alapítványunkkal a Civil Díj 2018-as jelentkezésénél ebben a kategóriában indultunk és jelöltek is minket. A díjnak nincs pénzbeli értéke.

Célja a következő:

• A díjak odaítélése által minél szélesebb körben ismertté tenni a legjobb hazai civil szervezeteket és legsikeresebb projektjeiket (és ezzel segíteni a legjobbak 1% és egyéb adománygyűjtő kampányait);
  • A díjátadó gála keretei között egy évente ismétlődő, a szektor szereplőinek szóló esemény meghonosítása, amely a civilek és partnereik fontos találkozóhelyévé, a kapcsolatépítés megkerülhetetlen szereplőjévé válik.

A legígéretesebb új szervezet kategória díjának elbírálásának a módja a NIOK Alapítvány által

• Eredmény (projektek, bevont emberek száma stb.)
  • Olyan problémát céloz, amit mások nem? Vagy olyat, amit mások is, de teljesen máshogy?

Legígéretesebb új szervezet kategória további jelöltjei:

• Új Palócország Egyesület
  • Jövőt Építők Generációja Egyesület
  • Bakony-Balaton Környezetvédelmi Oktatóközpont Egyesület
  • Érintettek Szülői Egyesület a Daganatos, Leukémiás és Gyógyult Gyermekekért

Civil Díj Közönségi szavazásán a JÖN Alapítványra is lehet szavazni ide kattintva. Aki részt szeretne venni a rendezvényen az az alábbi űrlap kitöltésével teheti meg.

Ezt a képet kell kapnod, ha sikeres volt a JÖN Alapítványra adott szavazatod. Köszönjük!

Ha támogatnád a JÖN Alapítványt, akkor azt a Támogatás menüpontunkban megtalálod a lehetőségeket.

Tags: